Національна рада з питань телебачення і радіомовлення анулювала ліцензії 14 телеканалів Рената Ахметова

Діліться корисною інформацією з друзями:

Сьогодні Національна рада з питань телебачення та радіомовлення ухвалила рішення про припинення роботи низки телеканалів із «Медіа Групи Україна».

Йдеться зокрема про припинення роботи таких телеканалів: «Україна», «Україна24», «ДОНБАС», «Футбол 1/2/3», «НЛО» та «Індиго». Це рішення представники Нацради ухвалили під час засідання, яке відбулося напередодні.

Варто зазначити, що телеканали самі звернулися до національної ради із проханням про анулювання ліцензії. Водночас із такою ж  заявою щодо звернувся єдиний в Україні провайдер програмної послуги IPTV, OTT, який також представляв медіа холдинг Рената  Ахметова.

У коментарі для Суспільного голова Нацради Ольга Герасим’юк розповіла, що подібне рішення за таких умов приймалося вперше.

«Це вперше взагалі у нашому українському мовленні відбувається, коли така величезна група, величезний бізнес припиняє свою діяльність. Нацрада хотіла би висловити величезну подяку редакторам, журналістам, дизайнерам – усім, хто працював у цій медіа-групі за багатолітню роботу, досвід, який мали і передавали, за роботу під час війни», —  прокоментувала Ольга Герасим’юк.

Відомо, що медіахолдинг прийняв таке рішення через законом проти олігархів. Про це повідомляла прес-служба компанії.

Важливо

Телеканали «Україна» та «Україна24» братимуть участь у телемарафоні «Єдині новини» до заврта.