fbpx

Напередодні Дня працівника освіти у Рівному кращих освітян області відзначили нагородами

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День працівника освіти. Сьогодні з цієї нагоди у Рівному відбулися урочисті заходи, де відзначили кращих педагогів області за їх вчительську майстерність, інноваційні підходи в освітній сфері та креативний освітній менеджмент.

Привітали з професійним святом працівників цієї галузі перший заступник голови обласної ради Микола Кучерук, начальник ОВА Віталій Коваль, його перший заступник Сергій Подолін та голова постійної комісії з питань гуманітарної політики Алла Черній.

“Дякую вам всім педагогам за вашу велику роботу та добре серце сповнене любов’ю. Ми нація нескорених, нація переможців, і це щодня доводять ваші учні. Адже саме ви дали знання нашим воїнам, завдяки яким вони так легко опановують зброю і невпинно нищать нашого ворога. Я твердо переконаний, що ми неодмінно переможемо, адже ви дали кращу освіту та привили велику любов до Батьківщини для наших захисників та захисниць. Особисто вам бажаю щирого щастя, добра, здоров’я, якомога менше сумних новин та великої перемоги” — звернувся до освітян Микола Кучерук.

Разом з Віталієм Ковалем та Сергієм Подоліном він вручив цьогорічним лауреатам обласної премії грошові сертифікати. Їх отримали 10 працівників освіти, кожна премія становить 38 505 грн.

Під час вручення нагород.

«Саме педагоги кують кулі на освітньому «фронті». Від них залежить, яким буде майбутнє покоління. Вони повинні, від дошкільнят до студентів, виховати націю переможців, — звернувся до присутніх начальник РівнеОВА Віталій Коваль. — Пам’ятаю, як минулого року Президент України Володимир Зеленський казав, що дитина — центр інтересів сім’ї і важливо її повернути в школу. Ми всі разом змогли відновити освітній процес».

Освітяни також отримали вітання від першого заступника голови ОДА Сергія Подоліна та директора профільного Департаменту освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації Петра Коржевського.

Також під час урочистостей нагородили 6 освітян відзнаками «Відмінник освіти Рівненщини» у номінаціях: дошкільна, загальна середня, позашкільна, професійна, фахова передвища та вища освіта.

Окрім цього, педагогів нагороди нагрудними знаками Міністерства освіти і науки України, Почесними грамотами та пам’ятними знаками обласної ради та облдержадміністрації, та Грамотами Департамент освіти і науки Рівненської обласної державної адміністрації.

Нагороди

Джерело: Рівненська ОВА і Рівненська обласна рада.

Читайте також: Дочекались. У Квасилівському будинку культури відремонтують дах