fbpx

Дочекались. У Квасилівському будинку культури відремонтують дах

Проблема аварійності даху будинку культури Квасилова – добре відома як чиновникам, так і самим мешканцям селища, адже чимало юних квасилівчан займаються тут в гуртках.

З приходом на посаду виконуючого обов’язки директора клубу Павла Дмитришина, справу вдалося зрушити з мертвої точки. Не останню роль тут відіграли неодноразові виїзні комісії за участю депутатки по даному округу, заступниці голови бюджетної комісії Рівнеради Світлани Марчук. Як результат, ремонтні роботи мають розпочатись з дня на день.

Проєктом передбачено заміну даху у два етапи. Переможцем тендерних пропозицій стало приватне підприємство «Модена».

Заняття дітей у Квасилівському будинку культури.

Павло Дмитришин щиро радіє такій новині, адже разом з квасилівчанами вони доклали чимало зусиль, аби привести в належний стан приміщення клубу. Під гаслом «Відродимо БК разом» в роботу включилось чимало громадських активістів, підтримали таку ініціативу і в міській раді та в профільному управлінні культури. У результаті, вдалося осучаснити весь другий поверх клубу: просторі навчальні кабінети, сучасний санвузол, ошатні пофарбовані стіни, якісне та енергозберігаюче освітлення. Втім, як запевняє Павло Дмитришин, питання ремонту даху завжди стояло гостро.

Поганий стан даху.
Поганий стан даху.

«Коли йде дощ, то весь персонал виходить прямо на сцену, ставить відра для того, щоб ця вода не топила нас. Тобто діти під час танців мають реально танцювати, оминаючи краплі. І найважливіше – хочеться зберегти в належному стані вже відремонтовані приміщення та зберегти їх від підтоплення. Натомість маємо дірявий шифер, оброблені герметичною піною щілини нашими працівниками, аби хоч якось зарадити підтіканню. Насторожує і те, що попереду сезон дощів. Тому, ми вкрай вдячні міській владі, секретарю Рівнеради Віктору Шакирзяну за те, що почули нас», – розповів Павло Дмитришин.

Директор клубу Павло Дмитришин.

За повідомленням управління капітального будівництва, роботи з ремонту покрівлі клубу розпочнуться вже незабаром та триватимуть до 21 грудня поточного року. Фахівці запевняють – заміна покрівлі даху не завадить повноцінному функціонуванню самого Будинку культури.

Читайте також: Громада на Рівненщині повернула своє майно