fbpx
Пожежа в міському критому ринку.

На вихідних у Рівному ліквідовували пожежу на ринку

Діліться інформацією з друзями:

Цієї суботи сталося загоряння продуктових павільйонів на міському продуктовому ринку обласного центру по вулиці Сагайдачного. Це ще раз підтверджує важливість доступності проїзду на територію ринків проїзду пожежних машин та рятувальної спецтехніки, а також забезпечення доступності до пожежних гідрантів.

Рятувальники виявили загоряння п’яти продуктових павільйонів в будівлі критого ринку та чотирьох продуктових павільйонів поруч з будівлею.

Вогнем знищено та пошкоджено облаштування торгових павільйонів, холодильних установок та продуктів харчування. Жертв та постраждалих немає. Це ще раз підтверджує той факт, що дотримання пожежної безпеки на ринках громади є важливим завданням. Адже це про збереження, як матеріальних цінностей, так в першочергово – життя людей. Завдяки можливості проїзду пожежних машин та рятувальної спецтехніки та підключенню до пожежного гідранта пожежу вдалося швидко ліквідувати.

Пожежа в міському критому ринку.

Нагадаємо, що у Рівному створили спеціальну комісію, яка дослідила ринки громади на предмет порушень пожежної безпеки та наявність можливостей проїзду спецтранспорту на випадок надзвичайних ситуацій. Комісія виявила ряд порушень, які несуть загрозу життю та здоров’ю людей. Зараз вже працюють над тим, щоб ці порушення усунути, бо безпека рівнян – це першочергове завдання.

Крім того, за ініціативи міської влади, щоб усунути загрозу життю та здоров’ю людей, вирішено впорядкувати ярмарок на вулиці Шевченка для торговців. Вже розроблена схема, яким чином провести благоустрій цих вулиць:облаштувати нові робочі місця по вулиці Базарна, які матимуть цивілізований вигляд. Іншу частину ярмарку на Шевченка планують розмістити на існуючих торгових місцях Центрального ринку.

Читайте також: На керівних посадах Рівненської АЕС – старшокласники