На Рівненщині заклад освіти для безробітних готує кваліфікованих перукарів-модельєрів

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Рівненському центрі ПТО ДСЗ з початку 2022 року підготували майже пів сотні кваліфікованих перукарів, які успішно працевлаштовані на теренах Рівненської та інших областей. Навчання тут триває 4,9 місяця, а заняття організовані настільки динамічно та насичено, що кожна державна кваліфікаційна атестація перетворюється на унікальне дійство.

Іванна Смалюк із Млинова після декрету задумалася над працевлаштуванням. Обрала професію перукаря. Її старання та прагнення опанувати якомога більше знань, постійне вдосконалення дали результат! Під час виробничої практики у перукарні «Чик-чик» її  оцінили клієнти. Сьогодні, після завершення професійного навчання, випускниця йде працювати у вже знайомий колектив.

Для млинівчанки Вікторії Волошиної  питання, якій справі себе присвятити мало чітку відповідь. Сусідня Демидівка гостро потребує перукарів, і кваліфікований майстер там на «вагу золота». Отож, мрія безробітної про власну справу вже почала здійснюватися. Випускниця відкриватиме власну перукарню для демидівчан.

А для слухачки із м. Дубно, багатодітної мами Оксани Кот організувати справу, чітко дотримуючись планів і завдань, швидко та якісно надати послуги – справа щоденна. Маючи відмінний досвід мами та господині, активну життєву позицію, жінка сміливо відгукнулася на пропозицію Дубенської районної філії Рівненського обласного ЦЗ навчатися на перукаря. Слухачка напрацьовувала навички роботи не лише на власній великій родині. До навчального салону у Млинові навідувалися й військовослужбовці. Швидко та майстерно разом із одногрупниками робили акуратні сучасні стрижки воякам.

«Натхнення черпали щодня! І в навчанні, і поза заняттями. Ми жваво обговорювати теми, ділилися досвідом, «народжували»  свої, унікальні ідеї. Саме такою стала наша підсумкова колекція – зачіски для молодих. Усі продемонстрували відмінну організацію роботи та ефективне, творче виконання практичного завдання», – поділилася майстриня виробничого навчання Вікторія Рибальченко.

На ДКА, на платформі Moodle,  слухачки продемонстрували  й успішне опанування теоретичною частиною. Оцінювала підготовку перукарів заступниця директора Рівненського центру ПТО ДСЗ  Руслана Бодренко:

«Особливою візиткою нашого закладу є постійна активна взаємодія слухачів із педагогами та роботодавцями. Кращий досвід і знання передаються майбутнім майстрам своєї справи. І так у кожній професії! Воєнний стан, звісно,  ускладнює навчальний процес. Заняття здебільшого відбуваються у дистанційному форматі. Проте, прагнення здобувачів освіти мати нову роботу, а роботодавців – отримати підготовлених робітників, допомагають долати труднощі. Випускники щоразу демонструють відмінну підготовку та націлені на активну роботу. І роботодавці це завжди високо цінують».

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті РЦПТО ДСЗ cpto.rv.ua 

Контакти закладу освіти: 0362 68 37 95, ел.пошта [email protected] , а також у  Telegram  Instagram  Facebook   YouTube