На Рівненщині випускають особливу воду

Діліться корисною інформацією з друзями:

Без найменшого перебільшення ТМ Ecoline вже стала візиткою Квасилова. А історія чеського виробника, яку успадкувала компанія, починається з 1873 року. Продукція виробника безалкогольних напоїв з екстрактами лікувальних трав продається в торгових мережах нашої області та за її межами.

На підприємстві встановлена технологічна лінія з виготовлення продукції мінеральних вод та безалкогольних напоїв підсолоджених. Асортимент продукції, яка випускається, 20 видів. І він постійно розширюється.

– Важливо, що це підприємство видобуває природну кремнієву воду з свердловини глибиною 150 метрів із дуже глибоких підземних ґрунтів, а не просто очищає водопровідну воду чи зібрану з відкритих водойм, – зауважив міський голова Рівного Олександр ТРЕТЯК, який цими днями відвідав компанію «Еколайн». – Вода особливо чиста, має природний мінеральний склад зі збалансованим вмістом мінералів і придатна для щоденного вживання для всієї родини. Такою її створила сама природа, а виробник дбає про те, щоб її природна якість та багатство не втратилися під час виробництва.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Мера Рівного приємно вразили смакові якості підсолодженої води, які нічим не гірші, а навіть у деяких напоях кращі закордонних аналогів при значно нижчій ціні.

Крім того Олександр Третяк подякував керівництву компанії за активну участь у благодійних акціях, допомогу військовим та іншим соціально-незахищеним мешканцям селища.

Ольга ДАНИЛЮК