fbpx

На Рівненщині виявлятимуть недобросовісних управлінців

При ОДА продовжує працювати робоча група «Прозорість та підзвітність». Про її діяльність розповіла під час брифінгу заступниця голови Рівненської ОДА з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації (CDTO) Іванна Смачило.

«До складу групи входять представники ОДА та правоохоронних органів. Її завдання – моніторинг публічних закупівель, а головна ціль – виявляти недобросовісних управлінців. Таким чином запобігати корупційним правопорушенням», – розповіла Іванна Смачило.

За наслідками виявлення порушень чи підозрілих закупівель, група буде звертатися до правоохоронних органів для реагування. Допомогу в якісному фільтруванні закупівель надасть компанія YouControl, з якою підписаний меморандум.

«Також аналізуватимемо витрачання коштів з Фонду ліквідації. На сьогодні з цього фонду Рівненська ОДА отримала гроші на 6 об’єктів, тому вчасність, прозорість і доброчесність при їх освоєнні є пріоритетним», – зазначила заступниця голови.

Водночас, жителі Рівненщини зможуть самостійно відслідковувати усі проведені в області закупівлі.

На сайті Рівненської ОДА розміщений банер «Прозорість та підзвітність» з посиланням на рубрики, де будуть дані про процедури придбання товарів чи послуг обласною, районними адміністраціями, органами місцевого самоврядування та витратах з Фонду ліквідації.

Джерело: Рівненська ОДА.

Читайте також: На сьогодні у Рівненській області відкрито 63 класи безпеки