fbpx

На Рівненщині восени висадили лісові культури на більш як 200 гектарах

Більш як 26 мільйонів штук сіянців лісових культур, із них 1,6 млн восени, висадили лісівники Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства для реалізації програми Президента Україна «Зелена країна».

Цієї осені найбільші об’єми робіт виконали лісівники Соснівського, Рокитнівського, Костопільського, Рафалівського держлісгоспів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

З початку цього року в області заліснено 3223 га (зокрема створено 244 га нових лісів на землях, де їх раніше не було), 206 га лісових культур висаджено восени.

До створення «Зеленої країни» окрім держлісгоспів Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства долучилися також інші лісокористувачі, які на площі 21 га висадили 145 тис штук сіянців.

В області активно садять ліс діти та дорослі.

Для прикладу у ДП «Соснівський лісгосп» у Жовтневому лісництві разом з лісівниками лісові культури створювали школярі та викладачі учнівського шкільного лісництва опорного закладу «Соснівський ліцей».

А в ДП «Дубенський лісгосп» ініціативу Президента «Зелена Країна» підтримали представниками Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.

Джерело: Рівненське обласне управління лісового та мисливського господарства

 

%d блогерам подобається це: