fbpx

На Рівненщині у Смизькій громаді відкрився молодіжний простір

Молодіжний інтеграційний центр «Кенеберг» запрацював у Смизькій громаді, що на Дубенщині. Він став 20-м на Рівненщині.

Новий простір – це результат реалізації двох послідовних проєктів за фінансової підтримки Агентства ООН у справах біженців в Україні у співпраці з Благодійним фондом «Рокада» та Смизькою селищною радою.

На відкритті молодіжного простору.

Ініціаторами центру стали Молодіжна рада Смизької громади спільно з місцевою Радою ВПО, бібліотекою та Агенцією розвитку громад «Інтонація ЗМІН». Для цього була проведена комплексна адвокаційна кампанія, підготовлені дві проєктні заявки, опитування молоді та розроблена програма розвитку молодіжного середовища Смизької громади.

Як розповіла заступниця начальника Управління у справах молоді та спорту Рівненської ОДА Наталія Чигир, в області продовжують створювати розгалужену мережу молодіжних центрів та просторів.

“За найамбітнішими планами – вони мають бути в кожній громаді. На сьогодні у Рівненській області є вже 20 молодіжних центрів і просторів для молоді, два з них – комунальної форми власності. Мережа постійно збільшується: п’ять просторів утворені упродовж 2023 року, вчора відкрив свої двері для молоді центр Смизької громади, на стадії відкриття – у Радивилові”, – повідомила Наталя Чигир.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: На Рівненську АЕС приїхала перевірка МАГАТЕ