На Рівненщині шукають закрійників, швачок та кравців

Діліться корисною інформацією з друзями:
У Рівненській ОДА тривають зустрічі із підприємцями області в рамках проекту «Rivne work hub», ініційованого головою ОДА Віталій Коваль.
Повідомляє пресслужба Рівненської ОДА.
Участь у зустрічі взяли заступник голови ОДА Ігор Тимошенко та представники ТзОВ «АТТАЛ», яке спеціалізується на пошитті ексклюзивних весільних суконь. Продукція підприємства експортується у понад 20 країн світу.
«Такі зустрічі ми проводимо з усіма великими роботодавцями області, щоб допомогти у підготовці кваліфікованих кадрів. Не випадково на таку зустріч ми запросили представників Рівненського обласного центру зайнятості та департамент освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, адже спільно маємо налагодити алгоритм дій від навчання до постійного місця роботи», – підкреслив Ігор Тимошенко.
Підприємство вже співпрацює з департаментом освіти і науки Рівненської ОДА щодо запровадження дуальної форми здобуття освіти. Так, теоретична частина підготовки фахівця проходить на базі освітньої установи, а практична — на робочому місці. З Рівненським обласним центром зайнятості проводять спільні заходи та орієнтування щодо профвідбору працівників. На сьогодні, на підприємстві проходить навчання 21 особа та 15 осіб стажуються.
У ТзОВ «АТТАЛ» наразі працює 250 робітників, проте, у найближчому часі планується розширення. Наразі підприємство має потребу в закрійниках, швачках, кравцях тощо.
«Важливо, аби майданчик для взаємодії «роботодавець – центр зайнятості – освіта» допоміг розвитку ринку праці, регулюючи держзамовлення під потреби ринку, регіональне замовлення на підготовку робітничих кадрів, а також інформувати заклади освіти про найактуальніші професії», – підсумував Ігор Тимошенко.