fbpx

На Рівненщині СБУ викрила прихильницю російської “спецоперації”

Діліться інформацією з друзями:

Управління СБУ в Рівненській області продовжує викривати осіб, які публічно закликають до агресивної війни та розв’язання військового конфлікту.
Так співробітники СБУ викрили мешканку Рівненської області, яка пропагувала прокремлівські погляди. Свою антидержавну позицію вона поширювала в соціальних мережах та під час спілкування з іншими.
За версією слідства, жінка прославляла дії загарбників і підтримувала так звану «спецоперацію» окупантів.

Крім того, підозрювана засуджувала дії військовослужбовців Збройних Сил України при проведенні відповідних заходів реагування щодо захисту територіальної цілісності України від посягань держави-окупанта. Зазначені дії українських військових вона розцінила як “злочини проти мирного населення”.

Під час санкціонованого обшуку в квартирі підозрюваної правоохоронці вилучили: комп’ютерну техніку, мобільні телефони та SIM-карти.
Зазначеній особі слідчі СБУ повідомили про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч.1 ст.436-2 Кримінального кодексу України.
Слідчі заходи проводили співробітники Управління СБУ в Рівненській області під процесуальним керівництвом Рівненської обласної прокуратури.