fbpx

Споруда для прання в російському місті вразила українців (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Не так давно в російських змі з’явилась новина про встановлення полоскалок на річці.

Українці не змогли сприйняти цю новину за правду і вирішили, що це жарт такий.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Але ні. Країна, яка намагається захопити іншу, в себе дома встановлює чудо новітньої технології – дерев’яні полоскалки і витрачає на це бюджетні кошти. Відео дивіться тут

Це спеціальні плавучі пірси із залізним каркасом, покриті дерев’яними дошками. Їх ставлять на річках і використовують для прання та полоскання речей. Подібні «ополіскувачі» користуються великою популярністю у жителів Великого Устюга, але в 21 столітті прання може виявитися справжньою проблемою для них. Адже стан цих споруд не задовільняє містян і вони скаржаться на відсутність сервісу та на підрядника. Адже останній має відповідати за пірс, стежити за обмілінням річки та пересувати споруди. Автор сюжету погоджується з обуренням громадськості цією «проблемою» та констатує, що відповідальні особи не приділяють належної уваги та не належним чином доглядають за таким «затребуваним об’єктом».

Як пише вікіпедія: Великий Устюг (рос. Великий Устюг) — місто, центр Великоустюзького району Вологодської області, Росія. Адміністративний центр Великоустюзького міського поселення. Великий Устюг розташовано на північному сході Вологодської області, за 450 км від обласного центру. Місто розташоване на лівому березі річки Сухони поблизу її злиття з річкою Юг на судноплавних лініях цих річок і Північної Двіни. Є одним із найдавніших міст Російської Півночі; зберегло багату культурну спадщину. Із 1999 року оголошене батьківщиною Всеросійського Діда Мороза.

У українців виникає питання для чого російські окупанти вивозили пралки, якщо у них є чудові полоскалки.