fbpx
На Рівненщині реконструюють ліцей в рамках проєкту «Велике будівництво»

На Рівненщині реконструюють ліцей в рамках проєкту «Велике будівництво»

Діліться інформацією з друзями:

У рамках масштабного проєкту «Велике будівництво» в Дубровицькому районі триває реконструкція 3-поверхового навчального закладу.

У найбільшому загальноосвітньому закладі району навчається майже 600 дітей, тому головний пріоритет – створення комфортних та безпечних умов для учнів. Про це повідомляють у Рівненській ОДА.

«Попри карантин, ми продовжуємо будувати важливі об’єкти Рівненщини. Один із таких – ліцей в Дубровицькому районі. Реконструювати заклад розпочали ще з 2017 року, проте в рамках президентської програми у цьому році ремонтні роботи тут точно будуть завершені. Залучати кошти плануємо з обласного бюджету, а також із урядової програми «Спроможна школа для кращих результатів», а це 5 мільйонів гривень. Варто зазначити, що навіть маючи такий серйозний виклик, як пандемія, ми не вправі зупинити будівництво. Тож з дотриманням усіх заходів безпеки працівників в умовах карантину, продовжуємо наше «Велике будівництво», – зазначив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль.

Так, у всьому закладі встановили енергозберігаючі вікна та протипожежні зовнішні двері, а стара покрівля із металопрофілю повністю замінена на сучасну. Такі роботи важливо було зробити, кажуть будівельники. Адже приміщення через протяги не могло тримати тепло. А зруйнований захисний шар покрівлі були постійно затікав.Також будівельники утеплили все приміщення закладу, пофарбували його в яскраві кольори, зробили вентиляцію даху та встановили блискавкозахист.

Окрім цього, побудували сучасну та потужну котельню на пелетах. Зараз будівельники працюють над утепленням цокольних приміщень. Не забудуть і про благоустрій, попереду – облаштування ганку. Старе недобудоване приміщення басейну розберуть, а на тому місці встановлять дитячий ігровий майданчик.

«Запровадження енергозберігаючих технологій дасть можливість знизити витрати на опалення навчального закладу. А головне, у результаті реконструкції ми створимо ще комфортніші умови для дітей, де буде стимулюватися творчість, креатив та навчання», – зазначив директор Дубровицького навчально-виховного комплексу «Ліцей-школа» Володимир Кушнір.

Нагадаємо, реконструкція ліцею в Дубровицькому районі, це один із об’єктів «Великого будівництва». Загалом планують працювати над школами, садочками, дорогами, спортивними об’єктами та приймальними відділеннями лікарень.

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»