На Рівненщині регулярні перевезення не відновлюватимуть ще місяць

Діліться корисною інформацією з друзями:

У Міністерстві охорони здоров’я анонсували черговий етап ослаблення карантину в Україні. Вже з 1 червня має відновити роботу залізничний транспорт – саме тоді почнеться 3-й етап послаблення карантину.

В понеділок міністр інфраструктури Владислав Криклій заявляв про відновлення залізничного сполучення вже цього тижня. Потяги курсуватимуть передусім на південь, де епідеміологічна ситуація нескладна і де “чекає море”, сказав міністр. Крім того він повідомив, що потяги також поїдуть за кордон. Ними українці зможуть повертатися додому, а відтак не треба буде чекати на евакуаційні авіарейси та переплачувати за квитки

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Міністр наголосив, що кожного дня в кожній області збирається комісія із техногенної та екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій і дивиться на свіжі показники захворюваності, після чого ухвалює рішення.

Там, де ситуація перебуває в межах норми, карантин послаблюють і пускають транспорт. Там, де ситуація цього не дозволяє, потяги, а також автобуси, ще не їздитимуть.“Робити висадку можна, а підбирати пасажирів – з логіки прийнятих рішень воно буде не раціональним і наражатиме на небезпеку інших пасажирів. Треба пам’ятати, що транспорт – це не тільки підвищення мобільності, але і розповсюдження хвороби”, – наголосив Криклій.

Проте на Рівненщині протягом найближчого місяця регулярні перевезення не відновлюватимуть. Про це під час онлайн-брифінгу заявив перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.

Повернути до роботи міський, приміський та інші види транспорту поки що не дозволяють показники захворюваності. На сьогодні динаміка в області негативна: вже зареєстрували майже 1,5 тис. випадків інфікування коронавірусом – Рівненщина входить у трійку областей з найбільшою кількістю виявлених хворих. – розповів Сергій Подолін.

Зважаючи на це, щонайменше до 24-го червня послаблення карантинних заходів і відновлення перевезень не буде.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»