fbpx

На Рівненщині продовжують розвивати пластовий рух

Діліться інформацією з друзями:

У селі Волошки, що на Рівненщині, діє один із шести молодіжних пластових вишкільних центрів в Україні.

Про це під час брифінгу в РівнеОДА розповіла директорка Рівненського обласного молодіжного пластового вишкільного центру Оксана Скляр.

Оксана Скляр.

«Перший пластовий гурток в області заснували у 1922 році в селі Олександрія. Тож два роки тому ми відзначили сторіччя діяльності організації на Рівненщині. І сьогодні, попри останню пандемію та повномасштабну агресію, пластовий рух розвивається та долучає все більших юних українців», – розповіла спікерка.

До слова, у 2016 році було прийнято програму підтримки пластового руху в Рівненському районі. За словами Оксани Скляр, це стало поштовхом до утворення гуртків Пласту майже в кожній школі району.

Загалом же пластові гуртки діють у 28 громадах області.

«На сьогодні охочих приєднатись до Пласту вдосталь. При цьому організації вкрай не вистачає виховників, які проводять заняття з дітьми. Тож закликаємо охочих долучатись та виховувати свідоме покоління українців», – наголосила Оксана Скляр.

Ознайомитись детальніше із діяльністю Пласту та дізнатись контакти організації можна на офіційному сайті – https://www.plast.org.ua/

Пласт – це національно-скаутська організація України, що заснована у 1912 році. Метою Пласту є сприяти всебічному, патріотичному вихованню та самовихованню української молоді.

Джерело: Рівненська ОДА

Читайте також: У Рівному відзначили 10-річчя Національної гвардії