На Рівненщині потепліє з 4 лютого

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

На зміну хрещенським морозам прийшла відлига. Але про прихід весни говорити ще зарано. У лютому цього року, за прогнозом народного синоптика Леоніда Горбаня, очікуються «температурні гойдалки». З його слів, у перших числах останнього місяця зими буде мороз від –10 до –14 градусів. А вночі температура повітря впаде до мінус 20. Також очікуються і снігопади.
Теплішати почне з 4 лютого. До 7 числа стовпчики термометрів покажуть –6… –8°С. А ще 6 і 7 числа очікуються снігопади. Натомість 8-10 лютого температура підніметься на кілька градусів. Леонід Горбань прогнозує, що з 10 по 12 лютого знову похолодає до мінус 6 градусів. А вже 13 числа трохи потеплішає (–1… –2°С), очікується снігопад. У День закоханих, 14 лютого, стовпчик термометра опуститься до –10°С вдень і –13… –17°С вночі. Але вже з 18 лютого в Україні настане потепління. Буде від –3 до +2°С. Крім того 20, 25 і 27 лютого очікується дощ зі снігом.
Про те, якою буде зима у Рівному далі, редакції «7 днів» розповів начальник обласного гідрометцентру Богдан МАСОВЕЦЬ.
– Як буде у лютому – все одно, що гадати на кофейній гущі. А от якою буде погода на найближчі тиждень-два, можна спрогнозувати. Так-от, вчора на територію Західної України нарешті почало надходити тепле повітря атлантичного походження. Його температура відчутно підвищилася. Тож до 24 січня місцями випадатимуть опади переважно у вигляді дощу. Температура повітря практично до 24 січня включно становитиме вночі –3… +2°С, а вдень підвищуватиметься до 3-8 градусів тепла. Пізніше, 25-27 січня, в результаті переміщення активного південного циклону, погодні умови знову погіршаться. Буде вітряно, опади переважно у вигляді снігу та мокрого снігу. Температура вночі 0… –5 градусів морозу, вдень близько 0. На початку лютого (за попередніми даними) температура повітря вночі становитиме –3… +2°С, вдень –0… –5 градусів тепла. Місцями можливі невеликі опади.
Записав Василь ГЕРУС

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

Діліться корисною інформацією з друзями: