На Рівненщині перукарі не бояться змінювати своє життя

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Кваліфіковані перукарі: ніколи не бійтеся змінити своє життя – навчайтеся та обирайте свою професію!

На жаль, карантинні обмеження впливають на традиційне проведення державних кваліфікаційних атестацій. Так, іспит перукарів-модельєрів – слухачів із міст Рівного і Вараша, Рівненського, Здолбунівського, Володимирецького, Дубровицького та Корецького районів не став цього річ видовищним показом – шоу: випускники підтверджували свою професійну кваліфікацію в онлайн режимі. Як повідомила майстер виробничого навчання, Оксана Підлісна, напередодні слухачі надіслали свої кваліфікаційні роботи у відео- та слайд форматах. Увесь навчальний процес, а це 4,9 місяця, відбувався у звичному режимі, а от завершення та атестація припали на локдаун. Наполегливість, відповідальність, висока організованість та відмінні комунікації дозволили слухачам чудово скласти іспит-тести. Кваліфікаційні ж роботи виконані були під час виробничої практики на базах роботодавців – рівненських, вараському салонах краси та районних перукарнях.

Успішні результати навчання  підтвердили професійність початківців. До того ж, слухачі відмінно працювали вдома – практикувалися на знайомих та родичах, вдосконалювали нові навички та втілювали цікаві ідеї. Стрижки, зачіски, фарбування, колорування, цікаві композиції, святкові та щоденні перукарські пропозиції – це той важливий доробок безробітних, який став їх першим професійним портфоліо. Випускники потішили результатами атестації кваліфікаційну комісію. Присутні на відеозв’язку під час ДКА заступниця директора РЦПТО Руслана Бодренко, старший майстер Олена Хоміна, викладач Анна Зотік відмітили творчу, продуктивну роботу початківців, прагнення до вдосконалення та пошук свого професійного почерку. Відмінні професійні якості випускників Рівненського центру ПТО ДСЗ завжди імпонують роботодавцям, і вони залюбки поповнюють такими кадрами свої команди.

Щоб постійно бути в курсі новин підпишіться на наш Telegram


Слухачка Ірина Гольонко з Вараша проходила практику в місцевому Салоні краси «Luhury beauty club», якісно та відповідально обслуговувала клієнтів, отож, отримала пропозицію щодо подальшої роботи.

Рівнянка Катерина Гавлитюк має чималий трудовий досвід, і нову професію перукаря обрала не відразу. Спершу «у розвідку» відправила свою доньку, але та не стала професійним майстром. А от пані Катерина кардинально змінила життя та здобула омріяну професію завдяки службі зайнятості. Виробнича практика в рівненському Салоні «Sun» стала першою сходинкою до самостійної роботи. Власниця салону, постійний партнер освітнього закладу Лариса Білоус задоволена такою співпрацею, адже кваліфіковані кадри – це завжди якісна робота та задоволені клієнти.

Випускників – кваліфікованих перукарів (перукарів-модельєрів) привітали із успішним завершенням навчання та отриманням свідоцтв державного зразка. Віримо, що талановиті та енергійні своєю працею вони додадуть своїм клієнтам особливих емоцій, незмінно хорошого настрою та з новою роботою суттєво покращать власний добробут!

Діліться корисною інформацією з друзями: