На Рівненщині особи, що постраждали від домашнього насильства, можуть знайти прихисток в спеціальному притулку

Діліться корисною інформацією з друзями:

Більше 2,5 тисяч осіб постраждали від домашнього насильства на Рівненщині. Більшість постраждалих (82%) – жінки, 13% – чоловіки та 5% – діти. Таку статистику за 2022 рік озвучила директорка департаменту соціальної політики ОДА Роза Слободенюк на першій зустрічі робочої групи з питань координаційної гуманітарної відповіді на ґендерно зумовлене насильство.

Група була утворена відповідно до розпорядження начальника Рівненської ОВА Віталія Коваля.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Зустріч відбулася в онлайн та офлайн форматі. Разом із представниками благодійних фондів та громадських організацій області, що займаються питаннями ґендерно зумовленого насильства обговорили основні завдання та ряд питань, які потрібно вирішити.

«За 9 місяців цього року до органів, які працюють із постраждалими від насильства, звернулося 2754 особи. Наша робоча група дасть можливість акумулювати зусилля для допомоги людям. Приємно, що долучаються нові партнери до вирішення цієї проблеми Сьогодні ми маємо вивести на новий рівень комунікацію між громадськими організаціями та представниками влади», – зазначила Роза Слободенюк.

На сьогодні в області працюють 18 служб, 9 мобільних бригад в територіальних громадах Рівненщини, 7 спеціалізованих служб первинного соціально-психологічного консультування осіб, які потрапили в насильство та 1 денний центр. Крім того, діє притулок для людей, які потрапили в складні ситуації зумовлені насильством.

Джерело: Рівненська ОВА