Безробітних Рівненщини залучатимуть до облаштування та укріплення блокпостів

Діліться корисною інформацією з друзями:

Центр зайнятості за поданням Рівненської ОВА направлятиме безробітних на оплачувані суспільно корисні та громадські роботи з укладанням строкових трудових договорів.

Йдеться, зокрема, про виконання робіт, які мають оборонний характер. Наприклад, облаштування та укріплення блокпостів, заготівля дров для військових, вирубка дерев для формування окопів тощо.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Також безробітні долучатимуться до укріплення дамб, розчищенні автодоріг від завалів та снігу. А також до розвантаження гуманітарної допомоги, облаштування укриттів та інших потреб.

Крім того, якщо знадобиться (не дай Бог), будемо залучати їх для розбору завалів і робіт по відновленню житлових будинків та інших приміщень, пошкоджених у результаті російської агресії.

– Розраховуємо на активну позицію працездатних безробітних жителів Рівненщини, які стоять на обліку у центрах зайнятості. Гроші мають “ходити” за українцями, які бажають бути корисними. Досягнемо перемоги разом, роблячи все від нас залежне там, де ми є, – наголосив очільник Рівненської ОВА Віталій Коваль.