На Рівненщині обговорили питання функціонування інженерних мереж у багатоквартирних будинках

Діліться корисною інформацією з друзями:

На Рівненщині обговорили питання функціонування інженерних мереж у багатоквартирних будинках та взаємовідносини ОСББ з АТ «Рівнегаз».
У робочій зустрічі взяли участь керівники та представники Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та енергоефективності облдержадміністрації, АТ «Рівнегаз», ОСББ області. Захід відбувся під керівництвом заступника голови Рівненської ОДА Людмили Шатковської.

«Потрібно відпрацювати алгоритм укладання індивідуальних договорів на обслуговування багатоквартирних будинків, адже безпека та життя людей – це те, чим не можна нехтувати. Поки триває підготовка до опалювального сезону, ми маємо вирішити це питання як юридично, так і технічно», – розповіла Людмила Шатковська.

Технічний директор АТ «Рівнегаз» Костянтин Жих зазначив, що протягом року в області зареєстровано 8 випадків отруєння чадним газом.
Окремо обговорили питання щодо встановлення як квартирних, так і будинкових лічильників, алгоритм передачі їх показників. Звернули увагу і на гуртожитки, адже попри приватизацію квартир індивідуальні договори досі не укладені.
Так, зокрема, Костянтин Жих повідомив, що наразі підприємство забезпечує газопостачанням 267 тис. споживачів області та 2,8 тисяч об’єктів комунально-побутового призначення, промислових підприємств, установ та організацій. Цілодобово працюють 17 аварійних бригад, які виїжджають на виклики, пов’язані з витоками газу, локалізують та ліквідовують надзвичайні ситуації. У рамках підготовки до опалювального сезону газовики замінили понад 6 тисяч лічильників споживачам.
За результатами зустрічі домовлено напрацювати алгоритм укладення індивідуальних договорів та передачі показань лічильників різними формами фіксації.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Джерело: Рівненська обласна державна адміністрація