На Рівненщині найбільше у вересні здорожчали сало та яйця

Діліться корисною інформацією з друзями:

На споживчому ринку області у вересні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої зросли на 2,9%. Про це повідомив начальник управління статистики в Рівненській області Юрій МОРОЗ. 

Найбільше подорожчали сало та яйця (на 30,6% та 28% відповідно). На 12–0,4% зросли ціни на фрукти, свинину, рис, цукор, м’ясо птиці, сири, кисломолочну продукцію, шоколад, масло, кондитерські вироби з цукру, сметану, кондитерські вироби з борошна, безалкогольні напої, молоко, макаронні вироби, яловичину, хліб, маргарин та інші рослинні жири.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Водночас на 12,1–0,4% подешевшали овочі, інші продукти переробки зернових, олія соняшникова, риба та продукти з риби.

Ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,1%, у т.ч. тютюнові вироби – на 2,8%, алкогольні напої – на 1,4%.

Одяг і взуття подорожчали на 10,3%, зокрема, взуття – на 14,5%, одяг – на 6,9%.

Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 0,9% відбулося за рахунок підвищення тарифів та цін на прибирання сміття в 1,6 раза, утримання та ремонт житла – на 3,8%, оренду житла – на 0,8%.

У сфері охорони здоров’я ціни зросли на 1,8% за рахунок подорожчання фармацевтичної продукції, медичних товарів та обладнання на 2,5%, амбулаторних послуг – на 0,2%.

У сфері освіти ціни зросли на 4,1%, що пов’язано з підвищенням плати за навчання в закладах вищої освіти на 5,6%, дошкільної та початкової освіти – на 5%.