fbpx

На Рівненщині дівчинка продає картини, щоб швидше повернутися додому

Діліться інформацією з друзями:

На Рівненщині картини шестирічної переселенки з Ірпеня Дарини Гончарової купили на благодійному аукціоні за майже чотири тисячі гривень.

Захід під назвою “Мистецтво — зброя, мистецтво — любов” відбувся у Дубні на підтримку ЗСУ. Дарина виїхала із сім’єю з рідного міста у перший день повномасштабної війни.

Про це повідомляють журналісти Суспільного.

Мати дівчини Олена Гончарова розповіла, що Дарина хоче допомогти військовим, аби швидше повернутися додому.

Історія сім’ї з Ірпеня

Сім’я Гончарових виїхали з Ірпеня у Дубно у перший день повномасштабної війни. За словами мами Олени Гончарової, їх батьки живуть біля Гостомеля.

“Коли почали літати ракети над будинком, ми зрозуміли, що потрібно нам їхати на захід України. Їхали дуже страшною дорогою, моторошно згадувати. У той час нам їхали назустріч танки. Ми ж думали, що то наші їдуть, а я вже потім зрозуміла, що це виїжджали орки”.

У Дубні Дарина разом із молодшою сестрою другий місяць відвідують заняття з малювання у міському центрі науково-технічної дитячої та юнацької творчості. їх мама Олена говорить, що це допомагає дітям відволіктися від думок про дім в Ірпені. Сама Дарина каже, що хоче продати свої малюнки, щоб допомогти військовим.

“Вона вважає, що якщо вона допоможе ЗСУ зібрати більше коштів, то швидше повернеться додому”, — говорить мати.

Також вона додала, що картинами Дарини зацікавилися волонтери організації “Слава” й запропонували продати її малюнки на благодійному аукціоні в підтримку ЗСУ.

На благодійному аукціоні “Мистецтво — зброя, мистецтво — любов”, який відбувся у Дубні, виставили п’ять картин Дарини. Головна мета заходу — зібрати гроші для львівського підрозділу та придбати антидронову рушницю.

Дівчинка показала свою найулюбленішу картину, на якій вона зобразила гори, ялинки, зорі й небо. За картини Даринки вторгували 3 700 гривень.

50% від стартової ціни кожної картини й артоб’єкта організатори аукціону віддадуть для митців, решту спрямують на антидронову рушницю.

“Мета — розказати про наших митців, тому що дуже талановиті люди й дуже хочеться, щоб про них чув весь світ. В нас ціль — 12 000 доларів. Коли ми їх назбираємо, будемо бачити, що ми за них купимо. Ми плануємо купити антидронову рушницю для підрозділу”, — розповіла в.о. голови волонтерської організації “Слава” Ірина Перетятко.

Загалом на аукціоні вдалося зібрати 71 366 гривень, з них 40 тисяч гривень спрямують на закупівлю антидронової рушниці.

Читайте також: Американський військовий літак розбився над Середземним морем