На Рівненщині агровиробники дискутували про розвиток фермерства

Сьогодні у Рівному зібралися малі агровиробники західних областей на обговорення проблемних питань, з якими підприємці зіштовхнулися під час війни. Зокрема, говорили про купівлю-продаж сільськогосподарських земель, потенціал сімейного фермерства, канали збуту для дрібних виробників, національну програму підтримки та інше.

Нині в Рівненській області працюють 339 фермерських господарств та понад 179 тисяч виробників сільськогосподарської продукції на присадибних ділянках. Незважаючи на війну, вони провели посівну кампанію. Продовжують в Рівненській області створювати й сімейні фермерські господарства – їх уже 45.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль закликав малих агровиробників Рівненщини активніше брати участь в державних програмах. 

– Адже фермерське господарство – це запорука соціальної стабільності,  особливо на селі. Якою б розвинутою не була економіка чи держава, кращого методу забезпечити робочими місцями на селі, ніж сільське господарство, ще ніхто не вигадав, – наголосив посадовець.

%d блогерам подобається це: