На навчання – безкоштовно: у Рівному планують відновити безоплатні перевезення для школярів-пільговиків (ВІДЕО)

Діліться корисною інформацією з друзями:

Із початком навчального року чимало рівненських батьків цікавиться питанням відновлення безкоштовного проїзду у міському транспорті для школярів-пільговиків (діти-сироти, з багатодітних родин і т.д.). Про те коли це станеться журналістові “7 днів” розповів міський голова Рівного Володимир ХОМКО: 

– Він буде відновлений на найближчій комісії ТЕБ і НС, так як Рівне не віднесено до червоної зони. Але кількість транспорту у місті не збільшилась і не може бути збільшена під час карантину. Щоб забезпечити перевезення всіх бажаючих у цей період, потрібно закупити більше 100 одиниць транспорту. А це неможливо в умовах коронавірусу. Оскільки число людей, які хочуть скористатися громадським транспортом виросло, то постає питання про доїзд школярів до місця навчання.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

чинне законодавство передбачає, що дитина має ходити в школу, яка знаходиться поруч з місцем її проживання. Якщо батьки обрали навчальний заклад в іншому районі міста, то вони розуміли, що виникне питання доїзду. В будь-якому разі за бажанням батьків ми можемо допомогти перевести дитину в школу, яка знаходиться поруч з їхнім домом. Іншого варіанту поки що немає, – наголосив мер.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram