На модернізацію електромереж на Рівненщині в 2020 році витратять 92 млн грн

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Нині роботи тривають на 12 об’єктах Рівненської області. Тут повністю замінять повітряні лінії сучасним самоутримним ізольованим проводом, заміну електроопор та трансформаторних підстанцій.

Про це повідомила менеджер із зв’язків з громадськістю ПрАТ «Рівнеобленерго» Алла Ліхачова.

Найбільш масштабна робота триває у с. Глинки Рівненського району – тут наближається до завершення реконструкція понад 9 км повітряних ліній 0,4 кВ від трьох трансформаторних підстанцій.

Також у Рівненському районі триває реконструкція понад 2,5 км ПЛ 0,4 кВ у с. Решуцьк.

Крім того, роботи ведуться у с. Березове Рокитнівського району, с. Радове Зарічненського району, с. М. Телковичі та Уріччя Володимирецького, с. Горбаків Гощанського району, а також у райцентрах Костопіль, Корець, і у м. Рівне на вул. Курчатова.

Унаслідок оновлення, мешканці усіх перелічених населених пунктів матимуть більш якісне та надійне електропостачання, нові можливості для розвитку.

Загалом на цьому етапі реалізації інвестиційної програми буде реконструйовано близько 30 км повітряних та кабельних мереж.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

В цілому ж затверджена НКРЕКП інвестпрограма ПрАТ «Рівнеобленерго на 2020 рік передбачає реконструкцію  і технічне переоснащення понад 87 км ПЛ-0,4 кВ у 10 районах Рівненської області та у м. Рівне. Також під час реконструкцій на Рівненщині буде встановлено 19 нових розвантажувальних підстанцій та замінено 13 існуючих трансформаторних підстанцій 10/0,4 кВ.

Крім того, у планах – реалізація проєкту з реконструкції підстанції 110/10 кВ «Західна» у обласному центрі. Загальна вартість робіт з будівництва, реконструкції та модернізації мереж області, передбачених на цей рік – 92 млн. 668 тис. грн.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас

(На фото – реконструкція у Зарічненському районі, у с. Радове. Тут  реконструйовано понад 3,5 км ПЛ – 0,4 кВ та ПЛ-10 кВ  зі встановленням розвантажувальної підстанції.  В цьому ж населеному  пункті заплановано реконструкцію ще понад 6 км ПЛ-0,4 кВ).

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»

Діліться корисною інформацією з друзями: