“На межі можливого” у Рівненській обласній бібліотеці

Діліться корисною інформацією з друзями:

20 серпня 2020 р. о 15.00 год. в Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці відбудеться виставка художніх робіт за результатами першого міжнародного дитячого пленеру «На межі можливого”.

Перший міжнародний дитячий художній пленер відбувся 11 серпня 2020 року в с. Тайкури  Рівненського району, за сприяння Генерального Консульства Республіки Польща у Луцьку.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За словами організаторів, юні митці змальовували місцевий костел та чудові навколишні краєвиди, щоб відобразити історичну пам’ятку національного значення в тому вигляді, в якому вона є зараз.

Костел Святого Лаврентія – це знакове місце, велич та історія якого вражає не одного перехожого, адже пройти повз цього місця просто неможливо. Всі малюнки були представлені для огляду українській та польській спільноті, адже ця барокова споруда є нашою спільною міжнаціональною історичною цінністю та духовною святинею минулих років.

Організатори заходу: Генеральне консульство Республіки Польща у Луцьку, Культурно-просвітницький центр ім. Т. Сосновського, КЗ «Рівненська обласна універсальна наукова бібліотека» РОР, Рівненська обласна організація Національної спілки художників України, Корнинська сільська рада, Художня школа-студія «Арт-Маестро», ГО «АЛТА». До участі у заході запрошена віце-консул Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку Анна Бабяк-Овад.

Виставка діятиме з 20 по 31 серпня 2020 р. у відділі документів з гуманітарних наук (4 поверх).

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе наш Telegram