fbpx

На дорогах Рівненщини хочуть встановити щити від снігових переметів

Захистити автомобільні дороги на відкритій місцевості від снігових переметів за допомогою щитів пропонує голова Рівненської ОДА Віталій Коваль. Про він пише на своїй сторінці у Фейсбуці.

“Щити від снігових переметів – на дороги Рівненщини! Вчорашній досвід показав, що під час хуртовин необхідно додатково захистити автомобільні дороги на відкритій місцевості від переметів. Коли вітер із полів переносить сніг на автошляхи й ще більше ускладнює рух автомобілів. Наразі визначаємо найбільш проблемні відкриті ділянки на автошляхах області. Аби скласти повну картину, з відповідними листами звернемося до голів територіальних громад, Патрульної поліції Рівненської області та Служби автомобільних доріг у Рівненській області”, – пише Віталій Коваль.

Також він повідомляє, що перші такі щити технічно зможуть встановити вже восени цього року. 
“Це порівняно невеликі кошти. Але, водночас, дуже важливе рішення для якісного зимового утримання доріг і запобігання сніговим переметам. Друзі, поділіться й ви із власного досвіду, де в області знаходяться подібні відрізки дороги? Включимо їх до загального переліку!”, – наголошує голова ОДА.