Муляри з Рівненщини відбудують зруйновану війною інфраструктури

Діліться корисною інформацією з друзями:

Здобули затребувану професію муляра та готові до роботи на важливих ділянках будівництва слухачі Сарненського навчального  відділення Рівненського центру ПТО ДСЗ.

Скеровані на навчання Сарненським районним центром зайнятості та Володимирецькою районною філією Рівненського обласного ЦЗ, вчорашні безробітні здобули професію, яка вкрай потрібна сьогодні у постраждалих регіонах. 

За 4,4 місяця група опанувала сучасні знання будівельних робіт та відпрацювала професійні навички на виробничій практиці. Слухачі вміють виконуваи роботи під час кладки та ремонту кам’яних конструкцій будов, мостів, промислових і гідротехнічних споруд. На заняттях із досвідченими педагогами вони вивчили основні властивості стінових матеріалів і розчинів, гідроізоляційних матеріалів для ізолювання фундаментів та стін.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

На будівельних майданчиках під час практики муляри застосовували прості системи кладки й перев’язування швів, різноманітні прийоми кладки. Робітники відмінно проявили себе у самостійній та командній роботі під час розстилання розчину на стіні, розкладання цегли та забутовки. Були чітко дотримані вимоги до якості цегляної кладки та збірних залізобетонних конструкцій, що монтуються у кам’яних будовах. Практиканти опанували роботу пневматичним й електричним інструментом, знають основні види деталей та збірних конструкцій, що застосовуються під час роботи, а також відповідально дотримуються правил безпеки на робочих місцях.

Під час державної кваліфікаційної атестації із слухачами спілкувалися педагоги закладу освіти та представники районного центру зайнятості. Одностайним рішенням державної кваліфікаційної комісії за успіхи у навчанні та сумлінну працю муляри отримали свідоцтва державного зразка, а кращими серед кваліфікованих робітників назвали Олександра КардашаВолодимира Кравчука, Сергія Євгейчука, Віктора ЛехкобитаАнатолія Онісковця.

Більше інформації про формування груп та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua