fbpx
Мрію маленького

Мрію маленького жителя Рівненщини здійснили поліцейські

Діліться інформацією з друзями:

Мрію маленького хлопчика здійснили поліцейські Рівненщини цьогоріч у День Святого Миколая, в цей особливий день і для дітей, і для дорослих.

З вірою у магічну силу Миколи Чудотворця ми надіємося лиш на одне — на нашу Перемогу та мир в Україні. Співробітники територіальних відділів та відділень, поліцейські офіцери громад, інспектори ювенальної превенції відвідали вихованців підшефних навчальних закладів, «особливих» діток, родини, які опинилися у скрутних життєвих обставинах, та ті сім’ї, які через війну змушені були залишити рідну домівку та знайшли прихисток у нашій області і здійснили мрію маленького хлопчика.

Малеча отримала продукти харчування, подарунки, смаколики та необхідні у побуті речі.

«Дітки найбільш чутливі до того, що наразі відбувається у країні, тому повинні максимально їх підтримувати та дарувати позитивні емоції, — підкреслив очільник поліції області Олексій Камишанський. — Тож попри воєнні дії та сигнали повітряної тривоги, ми маємо піклуватися про наше підростаюче покоління і дарувати щасливі моменти».

Маленьку мрію маленького Тимофія здійснили поліцейські сектору реагування Рокитнівського відділення. Шестирічний хлопчик хотів, аби в день Святого Миколая його завезли в школу на службовому авто. Бажання сина озвучив поліцейським тато і на ранок 19 грудня воно збулося. Разом у здійсненні бажань — до Перемоги!