fbpx

Мрія стати перукарем-професіоналом здійснилася для безробітних Рівненщини, Хмельниччини, Харківщини та Волині

Діліться інформацією з друзями:

Мрія стати перукарем-професіоналом здійснюється після навчання у навчально-виробничому комплексі Рівненського центру ПТО ДСЗ.

Професію «Перукар (перукар-модельєр)» здобувають нині безробітні Рівненської, Хмельницької, Харківської областей та Волині. На виробничу практику усі пішли з особливим натхненням. Примітно, що перукарі-початківці надаватимуть послуги також у Територіальному центрі соціального обслуговування. Комунікації різного рівня – це чи не найважливіше у будь-якій роботі.

«Надзвичайно емоційна, активна, невгамовна та перспективна група! – коментує майстриня виробничого навчання  Оксана Підлісна. – Ми дбаємо про творчу, конструктивну атмосферу занять». У групі займаються вимушено переміщені мешканці Харківщини та Бахмута Донецької області. Слухачі відвідали семінари-знайомства з трендовими зразками перукарської косметики та зустрілися із представниками кращих салонів задля подальшого працевлаштування. «Поспішаю повідомити, що до нової групи, яка стартує вже 21 лютого, ще можемо запросити слухачів!..», – повідомила Оксана Вадимівна.

Оксана Шостюк у зв’язку з втратою роботи стала на облік у центрі зайнятості за місцем проживання. Під час семінарів дізналась про можливість професійного навчання. «Перукарем хотіла бути давно, але мрію все відкладала. Саме зараз, у свої 18+  вирішила опанувати щось нове. Навчання подарувало чимало позитивних емоцій. Тут приємна атмосфера, що надихає, мотивує рухатися вперед. Дуже вдячна куратору Оксані Підлісній! Це неймовірно позитивна, приємна, тактовна людина, до якої завжди можна звернутися за порадою та допомогою. Саме нове навчання, улюблена професія додають впевненості, спонукають розвиватися». Виробнича практика слухачки проходить у Геріатричному центрі м. Здолбунів. «Працюємо з людьми непростої долі, намагаємось знайти спільну мову, неодмінно враховуємо побажання клієнтів. Приємно, коли твою роботу оцінюють і дякують за модну стрижку».

Аліна Дордюк навчатися на перукаря прагнула ще декілька років тому. Обставини склалися так, що наважилась на це вже під час війни. «Відбулися нова оцінка життя, зміна пріоритетів і цінностей. Я прагнула нового, отож, почала пошуки закладів освіти. А у службі зайнятості мені запропонували навчання в Центрі. І я відразу погодилася. Ми вже розглянули різні техніки виконання перукарських робіт, і я обиратиму свій напрям роботи». Практика слухачки проходить у луцькому салоні. «Тепер я розумію, чого прагну, і це мені дійсно подобається».

Світлана Барабаш – вимушено переміщена мешканка Харківщини. «Ось моя історія. Після закінчення школи я стала секретарем, згодом пішла на роботу в державну службу. Проте увесь час, десь на підсвідомому рівні, не відпускала думка про професію перукаря. Завдяки обставинам, за яких я залишилася без роботи, а також  службі зайнятості, моя давня мрія збувається! Я відчуваю себе по-справжньому потрібною, коли клієнт в кріслі посміхається, коли бачу класний результат роботи. А ще хочеться бути незалежною, отримувати моральне і матеріальне задоволення від своєї роботи!».

Група наразі пішла на виробничу практику. У Рівненських та луцьких салонах і закладах слухачі комунікують із клієнтами в умовах реального обслуговування, а відтак, адаптуються до ймовірно нових робочих місць.Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua