fbpx

Зірковий гість готуватиме молодий борщ на Рівненщині

Діліться інформацією з друзями:

Молодий борщ будуть готувати у громаді Рівненщини за рецептами різних регіонів разом із зірковим гостем.

Доєднатися до щорічного заходу “Молодий борщ” у смт Млинів на Рівненщині запрошують всіх охочих. Жіноча взаємоДія об’єднала місцеві родини та переселенців задля спільного результату, а об’єднання сьогодні – це критично важливо. Цього року під девізом “Молодий борщ єднає Україну” готуватимемо 13 регіональних борщів у Млинівській територіальній громаді 24 червня 2023 року.

Очікується, що захід збере понад 5000 відвідувачів: мешканці смт. Млинів та сусідніх громад, ВПО та молодь. Кожна громада, яка долучиться до участі зможе приготувати свій особливий борщ за рецептом місцевих господинь, а також презентувати своїх місцевих виробників.

Готуватимемо, зокрема, борщі за рецептом господинь Рівненщини, Харківщини, Луганщини, Херсонщини, Одещини та Маріупольщини; польовий борщ приготують військовослужбовці; а зірковий борщ готуватиме гість заходу

Констянтин Грубич та місцеві артисти.

В рамках заходу передбачається благодійний збір. Зважаючи, що захід щорічний, громада, яка отримує найбільше благодійних зборів за свій борщ, отримує звання Найкращого борщу та почесну можливість у 2024 році прийняти захід “Молодий борщ” у своїй громаді!

Читайте також: Орден «Золота Зірка» вручили батькам загиблій Героїні з Рівненщини