fbpx

Затоплено 600 квадратних кілометрів Херсонщини

Діліться інформацією з друзями:

Оперативна інформація щодо ліквідації наслідків підриву дамби Каховської ГЕС станом на 08:00 08.06.23

Середній рівень підтоплення – 5,61 метрів. Затоплено 600 квадратних кілометрів Херсонщини, з них 32% – правобережжя та 68% – лівий берег, повідомили у Херсонській ОДА.

На правобережі підтоплено 20 населених пунктів. Попередньо, від водної стихії постраждали 2629 будинків: Херсонський район – 2478, Бериславський район – 110, Каховський район –  41.

?Силами поліції, рятувальників та волонтерів із небезпечних територій вдалося евакуювати 1999 людей, у тому числі 1495 – з мікрорайону Корабел.

➖ Електропостачання:

Через підтоплення у Херсоні відключили 129 трансформаторних підстанцій. Найбільше постраждали електромережі мікрорайону Острів – повністю затоплено 82 трансформаторні підстанції.

В області через підтоплення відключено 30 трансформаторних підстанцій у Дарʼївці, Микільському, Інгульці та Зарічному.

➖ Газопостачання

Через затоплення окремих територій Херсона у чотирьох населених пунктах Білозерської та Дарʼївської громади частково зупинено роботу газопроводів. Припинено газопостачання до 14 716 об’єктів споживачів.

➖ Водопостачання:

У 21 свердловині у громадах що межують з водосховищем, рівень води критично знизився. Крім того, ще в 80 свердловинах проводиться моніторинг їх стану щодо подальшої експлуатації. Це населені пункти: Нововоронцовка, Осокорівка, Золота Балка, Михайлівка, Новоолександрівка, Новоберислав, Милове, Качкарівка, Новокаїри, Берислав, Червоний Маяк, Веселе.

У Херсоні знеструмлені та затоплені 17 артезіанських свердловин, 5 каналізаційних насосних станцій та головна насосна станція каналізації. Без водопостачання знаходяться усі мешканці мікрорайону Острів. Без водовідведення залишились мешканці мкр-н ХБК, центр, та Шуменський.

Читайте також: Загальні втрати ворога: Ще 730 окупантів ліквідовано