fbpx

Молодь з Рівненщини серед засновників успішного бізнес-проекту

Діліться інформацією з друзями:

На конкурсі бізнес-проектів Української Академії Лідерства перше місце і головний приз виборов проект ТоВоля, серед засновників якого молодь з Рівненщини.

Засновники проекту – четверо студентів: Анастасія Ягущина, (м. Рівне); Яна Жила, (м. Млинів); Платон Лукасеви, (м. Львів); Олег Богун, (м.Київ).

Українська вишивка на повсякденних речах “ТоВоля”, інтерактивний фестиваль для вивільнення емоцій та студія психодрами “Мо Мент”, торбинки “Екобаба” від літніх людей — ці 3 проєкти виграли з-поміж 39 ідей на конкурсі бізнес-проєктів Української Академії Лідерства, повідомляється на сторінці Фейсбук Академії.
Такий конкурс відбувся вперше. Проєкти оцінювали за такими критеріями: інноваційність, реалістичність бізнес-моделі, етичність та екологічність, досвід і навички членів команди.
Якісно підготувати ідеї до пітчингу студентам допомагали ментори — авторитетні досвідчені підприємці.
“Ми будемо адаптовувати автентичну українську вишивку до повсякдення — це торбинки, футболки, худі, панамки. На цих речах будуть візерунки з історіями, які зберемо в експедиціях регіонами: у Гайвороні ми знайшли візерунок, що носила кріпачка на весільній сукні! Наші ментори, зокрема, порадили: саме виробництво варто поки віддати на аутсорс, а сконцентруватися на унікальних візерунках. Тому наш виграш витратимо на перші експедиції, реєстрацію бренду, медіаконтент та виготовлення перших партій продукції. Ми цілимося на великі обсяги виробництва та машинну вишивку, аби вироби були дешевшими”, — поділився координатор проєкту “ТоВоля” Олег Богун.
Про інші проекти студентів можете дізнатися на сторінці у Фейсбук Академії.