fbpx

Місцевим радам пропонують отримати гроші на розвиток шкіл

Діліться інформацією з друзями:

Гроші на розвиток шкіл місцеві ради зможуть отримати з урядової програми.  Для цього мають до березня підготувати відповідні проєкти і подати їх в міністерство. 

Вчора,12 лютого, уряд надав субвенцію в 3,5 млрд грн на реалізацію програми “Спроможна школа для кращих результатів”.  Ця програма передбачає розвиток опорних та великих шкіл. Рішення про це 12 лютого ухвалив Кабінет Міністрів України.

Державна експертка директорату дошкільної та шкільної освіти Міністерства освіти і науки України Анна Пуцова розповіла про це на youtube каналі.

Участь у програмі дозволить отримати кошти з бюджету на капітальні ремонти, завершення недобудов, обладнання класів, оновлення навчальних кабінетів, покращення інтер’єрів в коридорах, класах та інших приміщеннях школи.

Заявку на участь мають подати засновники закладів осіти – місцеві ради: міськради, ОТГ, району.  Їхні проєкти повинні стосуватися опорних та великих шкіл, у яких навчається не менше 350 дітей.Також засновники мають бути готові до співфінансування цих проектів. А ще проекти необхідно реалізувати до кінця грудня поточного року.

При цьому до проєкту необхідно  докласти пакет документів: проєктну заявку, картку закладу, проєктно-кошторисну документацію, фото школи і гарантійний листа щодо співфінансування.

Усі ці документи потрібно направити в обласну держадміністрацію. Вона сформує перелік проєктних пропозицій та передасть їх в Міністерство освіти і науки.  А там відберуть ті, фінансування яких затвердять.

Перелік проєктів, які отримають фінансування, опублікують на сайті міністерства mon.gov.ua

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»