Місто Рівне тепер матиме екопаспорт

Підпишіться на 7dniv.rv.ua у Google News! Тільки актуальні новини!

Інформаційно-довідковий посібник про наше місто – екологічний паспорт, підготували у Рівному.

Попередню версію вже можна переглянути на сайті міського управління економіки, – повідомив заступник міського голови Сергій ВАСИЛЬЧУК. Нині триває збір та узагальнення відомостей про селище Квасилів, яке з січня 2021 року стане частиною Рівненської об’єднаної громади.

Для підготовки екологічного паспорта фахівці відділу екології зібрали та узагальнили великий обсяг інформації про місто. Задіяні були дані з Держ­комзему, управління статистики, Держпродспоживслужби, центру з гідрометеорології та інших. Кожна цифра підтверджена документально.

   Приєднуйтеся до спільноти 7dniv.rv.ua 
   і новини самі знайдуть вас– Це не просто сухі цифри, в екопаспорті доступно викладена повна інформація про географічне розташування, особливості ґрунтів та клімату, стан озеленення та вплив промислових об’єктів на довкілля, про водні ресурси, мережі та небезпечні об’єкти Рівного, –зазначив Сергій Васильчук. –

Найперше екопаспорт розрахований на інвестора та всіх зацікавлених. Крім того, він може бути використаний і для вивчення регіону студентами місцевих вишів.

– Робота над екологічним паспортом стартувала в червні цього року, – розповіла начальниця відділу екології Валентина ВЕРЕМКО. – Ми зібрали та систематизували чимало інформації, – зазначила чиновниця. – Виклали її доступною мовою, аби це була не просто суха статистика, а зрозумілий для кожного документ. Почали вже збирати дані про Квасилів. Тож сподіваємося, що за кілька місяців екопаспорт Рівненської ОТГ буде повністю готовий. До цього документа планують долучити також пропозиції про перспективні напрями розвитку міста. Усі подані ідеї будуть обговорювати з науковцями. Документ плануємо затверджувати на міськвиконкомі. Він буде у вільному доступі на нашому сайті й на сайті міської ради після затвердження.

Наталія НИРКОВА

Діліться корисною інформацією з друзями: