fbpx

Місто Рівне сподівається на краще, проте готується до найскладнішого

Цьогоріч Україна і Рівне зокрема готуються до найскладнішого опалювального періоду за останні тридцять років.

Саме тому міський голова Рівного Олександр Третяк ініціював проведення семінару-наради для голів правління ОСББ та управлінських компаній, щоб в ході конструктивного діалогу вирішити важливі питання та напрацювати схеми роботи на випадок найгірших ситуацій.

«Ми, як міська влада, – наголосив мер Олександр Третяк, – вживаємо відповідних заходів, щоб опалювальний сезон у громаді пройшов безперебійно. Для нашого міста гарантовано будемо мати обсяг 90% забезпечення газом у порівнянні з минулим роком. Тож маємо зменшити обсяги використання газу на 10%. Паралельно дбаємо і про альтернативні джерела опалення, точки обігріву та інші важливі деталі. Наголошую, що цьогоріч вартість тепла для мешканців Рівного залишиться незмінною».

Попри це міський голова Рівного нагадав, що і мешканцям громади, зі свого боку, варто потурбуватися про тепло у своїх помешканнях: утеплити будинок, підготувати альтернативні методи обігріву, модернізувати систему опалення та електричні мережі, встановити графіки споживання тепла на випадок відключення та інше. Від кожного будинку, де будуть щільно закриті вікна та вхідні двері, де будуть утеплені труби, промита система і так далі залежатиме комфорт та затишок цієї зими.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

На семінарі були присутні голови правління ОСББ, управлінських компаній, а також представники «Рівнеобл­енерго», «Рівнетеплоенерго», «Рівнеоблводоканал», «Рівнегаз», ДСНС, спікери-експерти у галузі енергозбереження та обігріву.

Ольга ДАНИЛЮК