fbpx

Міністр освіти пояснив коли росія пишеться з великої букви

Міністр освіти Оксен Лісовий пояснив чому, де і коли назва ворожої країни пишеться з великої букви.

Оксен Лісовий пояснив журналістам, чому МОН вирішило писати назву ворожої держави з великої літери. Міністерство освіти і науки видало наказ. В ньому іде мова про те, що в документі, який стосується освіти українських дітей за кордоном, словосполучення «російська федерація» слід писати з великої літери.

Що таке росія і хто такі росіяни мені добре відомо з досвіду моєї сімʼї, власного досвіду та досвіду моїх побратимів. Буквально з нуля, написав Оксен Лісовий. Правопис “рф” з великої літери – помилка, але вимога нормопроєктування. Без такого виправлення Мінʼюст не зареєстрував би наш наказ, що визначає особливості навчання українських школярів, які нині перебувають за кордоном

Міністр освіти й науки Лісовий відмовився від ступеня кандидата наук

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі Підпишись

У відповідному наказі МОН ідеться про те, що в іншому документі назву рф потрібно змінити відповідно до норм українського правопису, тобто писати з великої літери. Мова йде про наказ МОН про нову програму для школярів, які навчаються за кордоном. Міністр Лісовий також зауважив, що він тільки “за”, якщо діти у творах будуть писати назву країни-агресора з малої букви.