fbpx

Мешканці Квасилова збурені через майбутнє закриття єдиного в селищі банківського відділення

Діліться інформацією з друзями:

Уже з 20 червня у селищі Квасилів, що неподалік Рівного, може припинити роботу єдине банківське відділення на усе селище. Воно знаходиться на вулиці Рівненській, 1 і належить «Ощадбанку». Про це мешканців повідомили працівники установи, йдеться на сайті http://kvasyliv.rv.ua/

Інформація про закриття відділення викликала справжнє обурення серед квасилівських пенсіонерів. Вони кажуть, що іншої альтернативи отримувати пенсію та сплачувати комунальні платежі в них немає. Особливо ж – якщо карантин продовжать. Бо нині громадський транспорт зупинили і дістатися до Рівного, чи інших сусідніх населених пунктів людям наразі просто нічим.

Жителька багатоповрхівки по вулиці Рівненській, 1 Людмила Логінова переконана, що закриття відділення «Ощадбанку» серйозно ускладнить життя великій кількості пенсіонерів Квасилова:

– Багато людей ще не знають, що відділення хочуть закривати. А як дізнаються – будуть дуже розчаровані. Працівники відділення кажуть, що їх керівництво пояснює закриття нерентабельністю. Але ж це державна установа і без неї в Квасилові буде важко. Коли не зайду у відділення – там стоїть велика черга. Особливо 16 числа кожного місяця, адже в цей день виплачують пенсію. Що тепер робити усім цим людям?

Пенсіонери сподіваються, що Рівненське обласне управління «Ощадбанку» все ж змінить своє рішення, врахувавши інтереси мешканців Квасилова, і банківське відділення пррацюватиме. Якщо ж цього не станеться – люди готові на найрішучіші кроки, такі, приміром, як перекриття та блокування залізничного сполучення.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»