fbpx

Кабмін виділив для МВС кошти на доплати правоохоронцям з Фонду боротьби з COVID-19

Діліться інформацією з друзями:

Уряд на сьогоднішньому засіданні виділив з Фонду боротьби з COVID-19 Міністерству внутрішніх справ кошти на доплати для силовиків, зайнятих в боротьбі з вірусом.

Про це повідомив депутат Верховної ради Олексій Гончаренко у своєму Telegram.

За його словами, всього МВС було виділено з «антикоронавірусного» Фонду 2,7 млрд грн. Кошти спрямують на доплати для тих, хто безпосередньо зайнятий у боротьбі з коронавірусом.

Загалом ― 2 701 125,3 тис. грн, зокрема Апарату МВС ― 171 081,6 тис. грн, Нацгвардії ― 125 105,5 тис. грн, Адміністрації Державної прикордонної служби ― 103 774,7 тис. грн, Державній службі з надзвичайних ситуацій ― 51 302,5 тис. грн, Нацполіції ― 2 249 861 тис. грн., – написав нардеп.

В Україні вже витратили майже половину Фонду боротьби з COVID-19, бюджет якого становить 65 млрд грн.Довідка. В травні Міністерство внутрішніх справ звернулося до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля з офіційним листом з питання виділення коштів з Фонду боротьби з COVID-19.

У зверненні МВС зазначається, що 

«кошти в розмірі 2,5 мільярда гривень планується направити на виплату доплати в розмірі до 50% заробітної плати військовослужбовцям Національно гвардії України та Державної прикордонної служби, особам рядового і начальницького складу органів і підрозділів цивільного захисту, поліцейським, що забезпечують життєдіяльність населення», як це передбачено окремою урядовою постановою.

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»