Мер Рівного запитав у мешканців, чи варто починати опалювальний сезон

Діліться корисною інформацією з друзями:

Чи варто вже розпочинати опалювальний сезон у Рівненській громаді, чи краще почекати, – із таким питанням до мешканців Рівненської громади звернувся очільник міської влади Олександр Третяк.
Питання це він оприлюднив через свій телеграм-канал.

“Рівне готове до опалювального сезону! Водночас за нормами, увімкнення опалення відбувається, якщо середньодобова температура впродовж 3-х днів є нижчою 8 градусів. Наразі всі розуміємо, що війна вимагає від нас економності. Погода надворі сприяє українцям. Але вечори та ночі все ж таки прохолодні. А як ви думаєте, яи варто починати опалювальний сезон?”, – поцікавився міський голова Рівного.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

За кілька хвилин після появи посту, рівняни написали кілька десятків коментарів. Більшість із них ствердно відповіли на питання мера, наголошуючи, що в помешканнях холодно та вогко, тому це погано впливає на здоровя, особливо дитяче. Дехто просив увімкнути опалення хоча б у школах та садках. Але окремо обігрівати ці заклади неможливо, адже вони є частиною загальноміської системи і можуть підключатися до опалення лише разом із житловим сектором. 
Тож яке рішення ухвалить мер, стане відомо вже невдовзі. 
Нагадаємо, минулого тижня Олександр Третяк розповідав, що опалювальний сезон може початися вже найближчими днями.