fbpx

Мер Рівного вручив сертифікати випускникам-переселенцям

Сорок випускників ІІ-го потоку курсів вивчення української мови для тимчасово переселених українців і рівнян “Філіжанка мови по-рівненськи” отримали сертифікати про закнічення курсів.

Сертифікати вручив міський голова Рівного Олексндр Третяк. Про це повідомляє Рівненська міська рада.

“Щиро дякую учасникам курсів, особливо тим, хто долучився повторно. Надзвичайно важливо і приємно, що ви вдосконалюєте свої знання. Особлива подяка – Катерині Сичик, Мирославі Жовтан, Оксані Парфенюк, нашій рівненській Просвіті. Це саме завдяки їм у Рівному отримали життя курси з вивчення рідної української мови для тих, кому наше місто у час війни стало прихистком і тимчасовою домівкою”, – висловив слова подяки Олександр Третяк.

Краматорськ, Харків, Кривий Ріг, Лисичанськ, Миколаїв, Маріуполь, Сєвєродонецьк, смт Велика Новосілка – це далеко не вся георгафія учасників курсів.

Вони принесли у Рівне частинку своєї малої Батьківщини. Натомість щиро полюбили рівненські вулиці, Лебединку та парк Шевченка, Оствицю та вулицю Директорії, алею кованих фігур у центрі нашого міста, драмтеатр та Покровський собор.

Разом із особливостями української мови організаторам і викладачам вдалося передати набагато більше – любов до нашої багатої культури, мови, Батьківщини, бажання примножувати набуті знання.

Український народ – переможе! Тому що ми – єдина країна, єдина нація! Рідну мову дає нам Бог. Чужу нам приносять на вістрях ворожих мечів. І це істина. Сьогодні ми бачимо, що мова – наш щит, наша перепустка у майбутнє. І мова – має значення!

“Утверджувати українську мову в Україні та виховувати дітей і молодь на принципах християнської моралі – основні завдання «Просвіти», – наголосила Катерина Сичик, заступник начальника управління освіти та голова рівненського міського товариства «Просвіта» ім.Тараса Шевченка, – Молімо Господа, щоби жити у вільній Україні!

Кожен учасник курсів, окрім сертифікату, отримав пам’ятні подарунки від рівненських просвітян.