fbpx

Медзаклади Рівного в умовах війни не залишаються без підтримки

Діліться корисною інформацією з друзями:

Медзаклади Рівного в умовах війни продовжує підтримувати Громадська організація “Рівне Разом”.

Рівненська обласна та міська лікарні цього тижня отримали гуманітарні вантажі від громадської організації “Рівне Разом”. Волонтери відвезли в медичні заклади – найнеобхідніше. Це розхідні матеріали, медичні засоби, ліки та засоби гігієни. Завдяки роботі волонтерів “Рівне Разом”, персонал цих лікувальних закладів тепер має додатковий запас необхідного медичного приладдя для лікування пацієнтів.

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Своєю чергою, очільник громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян каже, це стало можливим, завдяки роботі сотень волонтерів в Україні й закордоном, які підтримують нашу державу.

“Хочу щиро подякувати головним лікарям та усьому медичному персоналу міста Рівного за їхню безцінну працю, адже в цих закладах лікується надзвичайно велика кількість жителів нашого міста, внутрішньо переміщених осіб, українських військових. Зокрема, в часи війни навантаження на медзаклади значно збільшилось, тому не можемо залишатися осторонь та всіляко намагаємося допомогти, передаючи такі гуманітарні вантажі нашим медзакладам. Впевнений, що разом ми здатні здолати будь-які труднощі та допомогти усім, хто цього потребує”,зазначив Віктор Шакирзян.

Раніше волонтери «Рівне Разом» вручили меру Любліна нагрудний знак від Залужного

Вже не вперше команда “Рівне Разом” відзначається своєю активною роботою в підтримці медичних установ у нашому місті. Організація вже зібрала та доставила понад сорок гуманітарних вантажів до медичних установ не лише у Рівному, а й за його межами. Окрім цього, допомога доставляється й в деокуповані території України у різноманітні установи, для людей, що постраждали від війни, а також військовим, які захищають рубежі нашої держави. В умовах повномасштабного вторгнення ворога, діяльність волонтерів залишається чи не єдиним порятунком для таких медзакладів. Адже лише тільки місто Рівне впродовж року змушене було прийняти понад двадцять тисяч внутрішньо переміщених осіб, які так чи інакше потребують медичного обслуговування, і це не рахуючи сотень військових, які проходять лікування та реабілітацію у наших лікарнях, а це серйозне додаткове навантаження на персонал рівненських лікарень.

Читайте також: У Рівному з новою програмою виступить Капела бандуристів