fbpx

Медзаклад у центрі Рівного обігріватимуть теплові насоси за 100 тисяч євро

Діліться інформацією з друзями:

Щоб забезпечити пацієнтам та працівникам Рівненського КНП Центр ПМСД “Центральний” (колишня міська поліклініка №2 на вул. Драгоманова) нормальні умови для лікування та роботи, для закладу придбають теплові насоси загальною вартістю 100 тис євро.

Це дозволить зробити систему опалення медичної установи автономною. Як розповів директор Департаменту економічного розвитку Володимир Липко, закупівля і встановлення відбудеться не за кошти міського бюджету, а завдяки грантовій допомозі, яку вдалося отримати в рамках проекту “Просування енергоефективності та імплементації Директиви ЄС про енергоефективність в Україні”. Фінансує проект Уряд Федеративної Республіки Німеччина. З міського бюджету ніяких коштів витрачено не буде.

  • Це важливо не лише з точки зору впровадження альтернативних джерел теплової енергії, а й суттєва економія для бюджету громади. Бо комунальні послуги міських медичних закладів оплачує не НЗСУ, а саме міський бюджет. То ж тепер зможемо перенаправити вивільнені кошти на інші нагальні потреби. Відповідний проект рішення був підтриманий депутатами і запущений в роботу. Продовжуємо працювати над підвищенням енергоефективності в громаді, – відзначив Володимир Липко.