Майстерня з виготовлення книги власного імені відкрилась у Рівному

Діліться корисною інформацією з друзями:

Майстерня з виготовлення книги власного імені вже працює у Рівному, в ній виготовляли книги своїх імен – діти.

До Дня української писемності та мови у Рівному відкрилась перша портативна майстерня з виготовлення книги власного імені.

«У кожного Я, як зауважив Василь Симоненко, є своє ім’я…» Отож волонтери разом з дітьми-переселенцями та юними рівнянами виготовляли саморобні «Книги мого імені».

7 днів у ТелеграміСвіжі новини для тих, у кого мало часу

Новини які не потрапили на сайт ми розміщуємо в Телеграмі

Вісімнадцять палітурників та письменників, які переїхали до нас із Краматорська, Харкова, Слов’янська, Ізюма, Авдіївки, а також креативні рівняни працювали над створенням артпримірника «Книга мого імені», – розповіла голова ГО «Центр креативу» Олена МЕДВЕДЄВА. – До виготовлення самвидаву долучилися й учителі Рівного, які, власне, стали кураторами цього книжкового проєкту. Серед них – ініціаторка заходу Людмила Герус, вчителька української мови та літератури Рівненського ліцею «Центр надії». Ми щиро-прещиро дякуємо їй за оригінальну ідею та співучасть у проведенні дійства.

Неабияк цікавою виявилася робота як над дослідженням походження власного імені, його характеру, так і написанням книги, її оформленням та презентацією.

«Працюючи у портативній майстерні, – каже вчителька української мови ліцею «Центр надії» Людмила ГЕРУС, – дітки дізнаються про походження власного імені, хто їх так назвав, характер імені, як їм подобається, щоб їх називали, відомих тезок з таким же ім’ям. Відповідно створюють писемні артбуки, які понесуть до своїх домівок».

Таким чином, застосовуючи метод арт-терапії, організатори портативної майстерні прагнуть психічно розвантажити дітей та розвинути їхню креативність.

Світлана ПІКУЛА