fbpx
Майбутні швачки

Майбутні швачки знайомляться із підприємствами Рівненщини, на яких можуть працювати

Діліться інформацією з друзями:

Майбутні швачки, які навчаються у Рівненському центрі професійно-технічної освіти, знайомляться із підприємствами, на яких можуть працювати.

Потреба у кваліфікованих швачках на Рівненщині продиктована часом. Багато підприємств легкої промисловості переорієнтували свої потужності під військові замовлення. Релоковані підприємства, що зосередили виробництво на Поліссі, також укомплектовують свої кадри новими робітниками. Саме тому Рівненський центр ПТО ДСЗ налагодив тісну співпрацю із партнерами та комплектує групи слухачів за професією «Швачка» із зареєстрованих у службі зайнятості безробітних. Короткотермінове навчання, часто за дуальною формою, має переваги, адже роботодавці отримують оперативно підготовлених швачок та можуть реалізовувати плани щодо нарощування потужностей.

Так, майбутні швачки відвідали рівненське швейне підприємство ТОВ «СПЕЦПОШИВ». Це група безробітних із Луганської, Харківської та Рівненської областей, що здобувають професію на рівненській базі РЦПТО. Майстриня виробничого навчання Оксана Мирончук зауважила, що зустріч із директором Михайлом Шумкою має хорошу перспективу, адже усі слухачки проходитимуть виробничу практику в його цехах та матимуть шанс залишитися там працювати після 3-місячного навчання.

Михайло Шумка поділився: «Наше підприємство функціонує із 2013 року. Ми завжди працювали із середньоважкими тканинами, адже шили за спецзамовленнями. Сьогодні найбільша потреба у військовому одязі. Маємо велике замовлення на пошиття військових костюмів. Підприємство постійно розширяється, і ми вже можемо запропонувати роботу близько 50-тьом швачкам».

«Випускники Центру вже працюють на підприємствах області, і дуже важливо, що наші партнери створюють нові робочі місця. Отож, нові слухачі матимуть пропозиції офіційного працевлаштування», – коментує заступниця директора закладу освіти Руслана Бодренко.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua