fbpx

Марку, присвячену розвідникам, погасили у Рівному

Марку, присвячену українським розвідникам відсьогодні у поштових відділеннях можна вже придбати. Нову марку, присвячену Головному розвідувальному управлінню погасили в “Укрпошті” Рівного.

30 червня введено в обіг поштовий комплект «Головне управління розвідки Міністерства оборони України». Він містить листовий блок, художній конверт і листівку. Автор поштового випуску – заслужений артист України Олександр Охапкін. Поштова марка є продовженням серії «Слава Силам оборони і безпеки України!». Серія була розпочата Укрпоштою у травні випуском «Наступальна гвардія».
До урочистого погашення марки в центральному відділенні «Укрпошти» у Рівному долучився перший заступник голови ОДА Сергій Подолін.


«Українськими розвідниками захоплюється весь світ. Вони щодня доводять свій професіоналізм та самовідданість у боях за нашу державу. Ми не завжди знаємо своїх героїв, але результати їхньої діяльності очевидні», – зазначив Сергій Подолін.


Тираж поштової марки становить 1 075 000 примірників. Поштова марка «Головне управління розвідки Міністерства оборони України» містить благодійну складову, зібрані кошти будуть спрямовані на допомогу Збройним Силам України. Новий поштовий випуск можна придбати у відділеннях Укрпошти, офіційному філателістичному інтернет-магазині Укрпошти та на маркетплейсах eBay та Amazon.

Читайте також: Підвищення тарифів на воду відбудеться у два етапи