Маріян Года пропонує вигідний обмін

Діліться корисною інформацією з друзями:

Однак це, як виявилося, не всім до вподоби. Щойно міські обранці дали «добро» на створення депутатської комісії, котра розгляне пропозицію щодо обміну будівлі Міського центру творчості учнівської молоді на комфортніше для занять дітей приміщення, як до редакції завітали представники «опозиції».

Так і не виклавши аргументів, чим саме невдоволені, вони пообіцяли зібрати «сотні підписів тих, хто проти». Що послужило приводом для стихійного протесту, редакція «7 днів» поцікавилась у «винуватця» назріваючого скандалу – директора Рівненського пивзаводу.

«Свого часу, в 30-х роках минулого століття, тодішній власник пивзаводу Герш Пісюк,– розповідає Маріян Года,– поруч з пивоварнею збудував собі хатинку. Вона належала його родині, допоки радянська влада не націоналізувала все майно, що йому належало. Цей будинок з трьох сторін оточений територією пивзаводу, де зараз зводиться великий готельний комплекс. Занедбана будівля псує всю картину архітектурного ансамблю. Тому в мене виникла пропозиція поміняти це пристосоване для занять дітей приміщення Міського центру творчості учнівської молоді на площі в будівлі на тій самій вулиці Петра Могили, де колись був один із корпусів Рівненського інституту слов’янознавства. Там просторі кабінети з великими вікнами. Більше того, оскільки не хочу ні­яких скандалів, пов’язаних з обміном приміщень, готовий віддати значно більшу площу, ніж має Міський центр творчості учнівської молоді.

Відтак я зі своєю пропозицією звернувся до міського голови. Мер, своєю чергою, ініціював створення депутатської комісії, до складу якої, крім міських обранців, ввійдуть заступник міського голови та спеціалісти профільних управлінь. Сподіваюся, цей колективний орган прийме об’єктивне рішення. Якщо воно буде позитивним, від обміну приміщення виграють усі. Діти, які матимуть кращі умови для занять. Рівненський пивзавод, який готовий відтворити первинний вигляд історичного будинку і створити тут музей пива. А зиск міста очевидний сам собою».

Записав Василь ГЕРУС

Думка з приводу

Міський голова Рівного Володимир ХОМКО:

– Ідея Маріяна Годи мені особисто дуже подобається. І його пропозиція, об’єктивно, вигідна всім. Найперше – діти отримають приміщення краще, ніж у них зараз є. А Маріян Года з будівлі нинішнього Міського центру творчості учнівської молоді зробить гарний музей, який стане окрасою міста. Не бачу ніяких проблем. Але, очевидно, як і кожна хороша ідея знаходить людей, які заплюють і затопчуть будь-яку справу, ця також викличе якийсь спротив. І хоча виважених аргументів обміну приміщень немає, але галас, напевне, буде.