Про розроблення детального плану території

РІВНЕНСЬКА МІСЬКА РАДА
(36 сесія, 7 скликання)
РІШЕННЯ
10 жовтня 2019 року
Про розроблення детального плану території

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про регулювання містобудівної діяльності», керуючись наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16.11.2011 № 290 «Про затвердження Порядку розроблення містобудівної документації», з метою уточнень положень генерального плану міста, визначення планувальної організації і розвитку частини території, враховуючи заяву Приватного акціонерного товариства Здолбунівське сільськогосподарське рибоводно-будівельне підприємство «Здолбунівсільгосприббуд», Рівненська міська рада
ВИРІШИЛА:

1. Розробити детальний план території міста Рівного – на земельні ділянки орієнтовною площею 5,7 га у районі вулиць Млинівської та Соборної.

2. Визначити управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради замовником розроблення детального плану території.

3. Фінансування робіт з розроблення містобудівної документації здійснити за рахунок коштів користувача земельних ділянок та інших джерел фінансування, не заборонених законом.

4. Контроль за виконанням цього рішення доручити постійній комісії з питань архітектури, будівництва та земле­впорядкування, постійній комісії з питань бюджету, фінансів та управління комунальною власністю, секретарю міської ради С. Паладійчуку та заступнику міського голови В. Герману, а організацію його виконання – управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради.

Міський голова Володимир ХОМКО

Повідомлення
про початок розроблення містобудівної документації – детальний план території

Відповідно до статті 19, статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» управління містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради повідомляє про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території міста Рівного – на земельні ділянки орієнтовною площею 5,7 га у районі вулиць Млинівської та Соборної.

Підстава для розроблення: рішення Рівненської міської ради «Про надання дозволу на розроблення детального плану території» від 10 жовтня 2019 року № 6679.

Замовник: управління містобудування та архітектури виконавчого комітету рівненської міської ради.

Мета проекту: визначення планувальної організації і функціонального призначення, просторової композиції і параметрів забудови та ландшафтної організації території.

Порядок і строк внесення пропозицій: протягом місяця з дня опублікування повідомлення про початок розроблення містобудівної документації – детального плану території.

Пропозиції щодо врахування в містобудівній документації інтересів фізичних та юридичних осіб подавати в письмовій формі управлінню містобудування та архітектури виконавчого комітету Рівненської міської ради за адресою: вул. Лермонтова, 6, м. Рівне, 33028; тел./факс: (0362) 62-04-11.
Заступник начальника управління Василь МЕЛЬНИК

Діліться корисною інформацією з друзями: