Кваліфікований лицювальник-плиточник із Рівного  вірить у нове потужне післявоєнне будівництво

Діліться корисною інформацією з друзями:

27-річний  Дмитро Кирилюк із Рівного став кваліфікованим робітником  за 2,5 місяця. За підсумками навчання та результатами державної кваліфікаційної атестації випускник отримав свідоцтво державного зразка лицювальника-плиточника 3 розряду.

На базі Рівненського центру ПТО ДСЗ, за спрямування Рівненського міського центру зайнятості, рівнянин опановував теоретичні знання за індивідуальними планами і програмами. Успішно вивчив види плиток для лицювання та настилання підлоги, сортування їх за розміром, кольором та ґатунком, прилади для сортування плиток, базові принципи розкладання плиток на стінах та підлогах; інструменти і пристосування для різання, рубання, свердління, розмітку плиток, підточування кромок та багато інших видів робіт. Виробниче навчання і виробничу практику пройшов безпосередньо на виробничому майданчику свого майбутнього роботодавця ФОП Середюк А.В.

Слухач до навчання у закладі освіти вже мав чималий досвід роботи – працював помічником керівника у одному з будівельних проєктів, на будівництвах великих і малих торговельних закладів, житлових комплексів, заводських приміщень, має водійські права.  «Під час роботи виконували різноманітні завдання – гіпсокартонні роботи, утеплення, лицювання, зварювання та електротехнічні роботи, монтаж. З кожним днем все більше усвідомлював, що бракує професійних знань. Коли став на облік у службі зайнятості та дізнався про можливість навчатися на лицювальника-плиточника, не роздумуючи погодився. На будівельному майданчику, вважаю, лицювальник-плиточник має кваліфіковано виконувати не лише обмежений вид робіт, але й знатися на суміжних роботах, до прикладу, електрика чи сантехніка, аби згодом не руйнувати кладку, зберегти дизайн та цілісність площин».

Дмитро Кирилюк розповів, що навчання допомогло краще зрозуміти властивості матеріалів, різновиди, особливості їх застосування та характеристики. Відповідальна робота з лицювання та кладки плитки – це, насамперед, якість та довговічність. «Вважаю, що найкращою оцінкою роботи є те, що замовник рекомендуватиме тебе своїм знайомим і партнерам, посилаючись на власний досвід співпраці». Кваліфікований робітник готовий як до командної, так і до індивідуальної роботи, мобільний та енергійний.  Прагне нових цікавих замовлень, вірить, що українське будівництво у повоєнний час розгорнеться з новою силою та новими масштабами.

Більше інформації про формування груп слухачів та умови навчання – на офіційному сайті cpto.rv.ua