fbpx

Кухарки із Закарпаття і Тернопільщини підтвердили кваліфікацію у Рівному (фото)

У Рівненському центрі професійно-технічної освіти державної служби зайнятості триває оцінювання результатів неформального навчання кухарів. Першими підтвердили кваліфікацію кухарки із Закарпаття і Тернопільщини.

За підсумками попереднього року, офіційно підтвердили кваліфікацію (3 та 5 розряди)  та отримали свідоцтва державного зразка кухарі-самоучки Рівненської (10 осіб) та Житомирської, Закарпатської, Львівської, Волинської,  Тернопільської, Донецької і Луганської областей (загалом, 20 осіб). Із початку оцінювання, з 2016 року, темпи залучення претендентів до таких іспитів переконливо свідчать про  актуальність послуги навчального закладу.

У дводенний термін кухарі проходять тести та готують кваліфікаційні страви за технологічними картами. До їхніх послуг сучасна навчальна кухня навчально-виробничого комплексу (м. Рівне, вул. І.Підкови,17А) та комфортабельний гуртожиток.

Як повідомила секретар кваліфікаційної комісії, старший майстер Майя Сульжик,  днями результати неформального навчання успішно підтвердили кухарки із сусідніх областей. Надія Молнар, направлена Виноградівською районної філією Закарпатського обласного центру зайнятості, має досвід роботи помічником кухаря у різних закладах. Жінка порадувала кваліфікаційну комісію гарними теоретичними знаннями, ситним супом із лапшою та апетитною рибою тушкованою з овочами.

Оксана Клюцка, направлена Бучацькою районною філією  Тернопільської ОЦЗ, має досвід роботи помічника кухаря у дитячому садку. Про унікальну можливість офіційно отримати документ кухаря дізналася від односельчанки Ольги Климецької, яка вже підтвердила свою професійність у РЦПТО. Кухарка чудово приготувала і презентувала рибні котлети та вареники ліниві. Смакували також деруни, фаршировані м’ясом.

Кваліфікацію підтвердили у Рівному.

Привітала із успіхами кухарок голова комісії, постійний партнер навчального закладу Аліса Хагенбрух (Кейтерингова компанія «Кульбаба»). Вона вручила свідоцтва державного зразка та виразила надію, що офіційний статус кухаря 3 розряду сприятиме успішному кар’єрному росту кухарок, а професійно приготовлені страви смакуватимуть усім.

Діна МАЗУРКЕВИЧ

 

Постійно бути в курсі новин Вам допоможе Telegram-канал газети «7 днів»